Hakkımızda

( KUM MEDYA)

 

 

Ceyhun Mısırlıoğlu
Ceyhun Mısırlıoğlu

2014 yılında kurulan şirketimizin kurucusu Ceyhun Mısırlıoğlu’dur. İlk kurulduğu yıllarda baskılı (Baskı tasarım) reklam işleri ana kolu olan firmamız. Günümüz şartlarının değişmesi ile kendini yenileyerek Dijital ajans haline gelmiştir.

Bu işin mutfağından ve okulundan gelen kadrosu ile tasarım ile ilgili tüm çalışmaları yapan ekibimiz farklı kollarda değişik çalışmalar yapmıştır ve yapmaktadır.

Medya sektöründe bir öncülük yaparak bir ilk gerçekleştirmiş, Vatan Bilgisayar için ücretsiz Teknoloji Dergisi çıkarmıştır. Yıllarca Vatan Bilgisayar reyonlarında dağıtılan ilk ücretsiz teknoloji dergisi PCkoloji öncülüğünde rakip markalar ve yayıncı firmalar örnek alarak onlara ilham kaynağı olmuştur.

 

Kadir Yücelbaş
Kadir Yücelbaş

Yücelbaş Gurup Danışmanlık A.Ş. sahibi Kadir Yücelbaş tarafından yatırım alan Kum medya, Dijital bir ajans olarak her geçen gün büyüyen bilgi, birikim ve iş olanaklarımız ile Medya sektöründe ürün tanıtım videoları ve Dizi & Film yapımcılığı işleri olarak farklı kulvarlarda yol almaya başlamıştır. İlk TV dizimiz olan SARP bizim için yapı taşımız olacaktır.